عمومی

قوانین خوش‌تیپی برای مردان چاق

برخی از مردان به دلیل داشتن پهلو و شکم از پوشیدن تی شرت و لباس‌های نازک در تابستان حذر می‌کنند. این کار فقط توجهات را به سمت شما جلب می‌کند.

دوات آنلاینبعضی از ما که کمی چاق هستیم همیشه این دغدغه را داریم که چه کار کنیم خوش تیپ باشیم؟ اصلا با این وزن و هیکل می‌توانیم خوش تیپ باشیم یا نه؟ جواب این سوال مثبت است اما به شرط این‌که قوانین خوش‌تیپی را بدانیم. این قوانین در زیر توضیح داده شده است:

 

لباس‌هایی بپوشید که الان اندازه‌ شما هستند

ممکن است چند ماه پیش چاق‌تر یا لاغر‌تر بوده باشید. اگر لباسی الان اندازه‌ شما نیست، آن را نپوشید. این امر به معنی خرید لباس‌های بیشتر است، اما به هر حال بهایی است که باید برای خوش پوشی بدهید. لباس‌های بیش از حد تنگ فقط چربی‌ها و انحنا‌های بدن شما را بیشتر به چشم می‌آورند و لباس‌های گشاد شما را نه تها لاغر نشان نمی‌دهند، بلکه بزرگ‌تر و چاق‌تر به نظر می‌رسید.

 

لباس‌های بیش از حد گشاد نخرید

این لباس‌ها ظاهری شلخته به شما می‌دهند. لباسی که دو سایز از شما بزرگ‌تر است، در شانه و گردن برای شما بزرگ است و در نتیجه از دو طرف آویزان می‌شود که حتی باعث چاق‌تر به نظر رسیدن شما می‌شود.

 

لباسی را بیابید که برای بزرگ‌ترین قسمت بدن شما اندازه است و بقیه‌ قسمت‌ها را به دست خیاط بسپارید

اگر سایز شلواری برای شکم شما خوب است، اما در قسمت ران پا گشاد است، بهتر از این است که شلواری را بخرید که در ران پا تناسب دارد، اما به علت تنگی پهلوی شما را نشان می‌دهد و زیر شکمتان بسته می‌شود. پس بهتر است شلوار بزرگ‌تر را بخرید و توسط خیاط پاچه‌ی شلوار را تنگ‌تر کنید.

 

مناسب فصل لباس بپوشید

برخی از مردان به دلیل داشتن پهلو و شکم از پوشیدن تی شرت و لباس‌های نازک در تابستان حذر می‌کنند. این کار فقط توجهات را به سمت شما جلب می‌کند.

 

لباس راه راه عمودی بپوشید

حتی راه راه‌های نازک هم برای این مشکل خوب است. فقط اطمینان یابید که این خطوط روی لباسی قرار دارند که اندازه‌ی شما هستند. حتی خطوط راه راه هم نمی‌توانند برای لباسی که در ناحیه‌ی شکم کش آمده است، کاری بکنند. از لباس‌های طرح دار یا دارای رنگ‌های متضاد دوری کنید.

 

به جای یقه‌های گرد، لباس‌های یقه هفت بپوشید

لباس‌های یقه گرد گردن شما را پهن‌تر و غبغب شما را نمایان‌تر می‌کنند. از لباس‌های یقه اسکی کلا دوری کنید. این لباس‌ها گردن شما را محو می‌کنند.

 

شلوار‌های راسته و بدون پلیسه بپوشید

شلوار راسته (با اندازه‌ی مساوی در قسمت پاچه و ران) شما را صاف نشان می‌دهد در حالی که شلواری که در پاچه تنگ‌تر از ران است شما را به شکل v. نشان می‌دهد و تفاوت سایز ساق پا و ران را به چشم می‌آورند.

 

از افزودن لایه به خود در لباس جلوگیری کنید

استفاده از بادگیر، پارچه‌های ضخیم، شلوار‌های بگی، ژاکت با جیبی در جلو و ژاکت‌های دو لایه شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهند.

 

لباس‌های بلندتر را انتخاب کنید

این لباس‌ها بدن شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند. در صورت امکان لباس یا کتی را انتخاب کنید که از باسن پایین‌تر می‌رود. کت‌های کوتاه فقط گردی شکم شما را گرد‌تر می‌کنند.

 

منبع: بیتوته


l
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن